Yakın Bölge Otelleri – Heybeliada Tatil Alternatifleri

Yakın Oteller

Sakinliği, muhteşem doğası, tarihi köşkleri ve romantik atmosferiyle konuklarını büyüleyen Heybeliada’ya yakın bölgelerdeki tatil merkezleri de oldukça ilgi görüyor. İstanbul, Ankara Eskişehir, Bolu gibi kentlerden rahatlıkla ulaşılan yakın oteller, Heybeliada gibi bir alternatif arayanlar için ideal bir seçenek oluyor.

4 mevsim ziyaret edebileceğiniz, bisiklet süreceğiniz, kayıklarla balık tutabileceğiniz, piknik, kamp ve trekking yapabileceğiniz, romantik sürprizlere ev sahipliği yapacak olan Heybeliada’ya yakın bölgelerde yerinizi hemen ayırtın. Oteller sizlere havuz, toplantı ve organizasyon, restoran ve eğlence hizmetleri sunacaklar.

 

Popüler Tatil Bölgeleri

Popüler tatil bölgeleri özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından tercih ediliyor. Heybeliada’ya ufak kaçamaklar yapıyor ancak yaz tatilinizi nerede geçireceğinizi düşünüyorsanız popüler tatil bölgelerini incelemenizde yarar var.

Popüler tatil merkezleri lüks hizmetleri ile göz doldururken sizlere özel plajlar, sörf ve dalış aktiviteleri, tarihi geziler ile SPA ve güzellik merkezleri, masaj ve spor salonları, casinolar, restoranlar, toplantı ve organizasyon imkanları da sunuyorlar. En çok tercih edilen bölgeler:

 

Kış Tatil Bölgeleri

Yaz mevsiminde Çeşme, Alaçatı ve Kıbrıs gibi önemli tatil bölgeleri tercih edilirken kış mevsiminde ise Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya kayak merkezleri tercih ediliyor. Kayak ve snowboard gibi kış sporlarının yapıldığı pistler, dağ manzaraları, ünlü sanatçıların konserleri, klasikleşmiş mangal partileri tatilcilere eğlenceli anlar yaşatıyor.

Kış tatil bölgeleri SPA ve güzellik merkezleri, açık büfe restoran ve kafe hizmetleri, kayak hocaları, toplantı ve organizasyon imkanları, her biri konforlu şekilde döşenmiş odaları ile sizleri bekliyor. Bembeyaz pistler üzerinde kayak yapmak ve doğanın tadını çıkarmak için sizi bekleyen kış otelleri: