buyukada-nerde-kalinir

Prens Adaları’nın belki de en yeşili olan Heybeliada, yılın dört mevsimi ziyaretçi çeken ender adreslerden biridir. Masmavi denizi, sportif etkinlikleri ve doğal ortamı nedeniyle bu ziyaretler yaz aylarında artış göstermektedir. Tam da bu noktada Heybeliada otelleri imdada yetişir ve kusursuz hizmet anlayışı ile tatilinizi keyifli bir hale getirir.

Heybeliada’da Nerede Kalınır?

Heybeliada otelleri arasında seçim yapmak oldukça zordur. Hepsinin izlemeye doyamayacağınız manzaraları, lezzetli yemekleri ve kusursuz hizmetleri vardır.  Seçim yaparken belli kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Otelin ne kadar süredir hizmet verdiği, kaç odasının bulunduğu, kaç kişilik bir personel ekibi bulunduğu, spor salonu ve havuz imkanlarının olup olmadığı sorabileceğiniz ilk sorular arasında yer alır. Daha sonra ise gecelik fiyatlarını ve ödeme koşullarını inceleyebilirsiniz.

Önerilen Heybeliada Otelleri;

  • Heybeliada Lüks Oteller

Heybeliada diğer tatil bölgelerinde görmüş olduğunuz otellerden çok daha farklı bir atmosfer sunacaktır ziyaretçilerine… Lüks kelimesinden beklediğiniz hizmet, şayet aynaların yoğunlukta bir dekorasyonsa ya da değerli aksesuarların buluştuğu odalar ise bu beklentilerinize cevap vermeyecektir. Zira burası doğayla iç içe olmak ve kuş cıvıltıları eşliğinde kahvaltı yapmak isteyenlerin mekanı olarak bilinir. Ancak 5 yıldız otel kalitesinde bir konforla karşılaşacağınızı da unutmamakta fayda var.

  • Heybeliada Butik Oteller

Heybeliada butik oteller konusunda önemli bir yere sahiptir. Kişiye özel hizmet ayrıcalığının en farklı şekilde yaşandığı ve odalarında sevimli detayların sunulduğu bu oteller, tatilinizi keyifli bir şekilde geçirmenize yardımcı oluyor. En önemli özelliği ise fazla kalabalık olmaması ve yaşam alanlarında sakin bir atmosfer sunmasıdır. Her bütçeye ve her zevke uygun isimler adada yerini almış durumdadır.

  • Heybeliada Pansiyonları  

Günübirlik ya da hafta sonu kaçamakları için tatilciler büyük işletmelerden çok pansiyonları tercih etmektedir. Tatil süresinin az olması bu kararda oldukça etkilidir. Ancak pansiyonlarla oteller arasındaki fiyat farkının çok fazla olmadığını belirtmekte fayda vardır. Heybeliada’da benzer ücretler ödeyerek daha konforlu zamanlar geçirmek mümkündür.